EZS – Elektronické zabezpečovací systémy

ezs

Elektronický zabezpečovací systém (EZS), dnes označován jako poplachový zabezpečovací a tísňový systém (PZTS), je jednoúčelový poplachový systém určený pro detekci přítomnosti vstupu nebo pokusu o vstup narušitelem do hlídaného prostoru a následnou akustickou či optickou signalizaci. Nejčastěji se ale používá pro poplašné systémy - ALARMY. Většina alarmů do domu reaguje na narušení právě vyvoláním poplachu.
Elektronický proto že se při jeho výrobě používá nepřeberné množství elektroniky díky které dnešní systémy nabízejí nepřeberné množství funkci. výstražný systém se může spustit analogovou (např. přerušením drátu) i digitální (detektor pohybu-PIR) detekcí.
Komunikace mezi detektory a ústřednou může být vedena kabelem, bezdrátově anebo kombinací předešlých způsobů tj. jeden detektor může být připojen kabelem a druhý bezdrátově.
 Jsme certifikovanou firmou pro dodávku a montáž produktů firmy JABLOTRON. Jedna z firem holdingu JABLOTRON zajišťuje i následnou ochranu objektů prostřednictvím celostátního pultu centrální ochrany (PCO).
jablotron.logoDále dodáváme produkty firem DSC, Satel, Vision a další.
logo_dsc_new satel visonic

 

zpet